EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Prośba do Mieszkańców o czasowe ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim

W związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi rozprzestrzeniania się w Polsce choroby zakaźnej wywołanej koronawirusem Covid-19, w trosce o bezpieczeństwo i dobro naszych Mieszkańców, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej w celu załatwiania spraw niezbędnych.

Informujemy, że istnieje możliwość załatwienia wielu spraw przez profil e-puap (lub stronę https://obywatel.gov.pl/ ) lub za pomocą poczty e-mail (sprawy nie wymagające podpisu kwalifikowanego). Podania we wszelkich sprawach należy składać w Sekretariacie Urzędu (I piętro, pok. nr 4), zaś informacje w prowadzonych sprawach udzielane będą pod numerami telefonów zamieszczonymi poniżej, bez konieczności wizyty w referacie lub biurze.

Osoby które mają taka możliwość, mogą dokonywać płatności na rzecz Gminy drogą elektroniczną.

Szanowni Państwo, sytuacja jest wyjątkowa, postępując rozsądnie i odpowiedzialnie minimalizujemy zagrożenie zachorowania zarówno nas, jak również naszych bliskich oraz sąsiadów.

Oczywiście w sprawach wymagających natychmiastowego załatwienia np. konieczność sporządzenia aktu zgonu, bądź w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia – Mieszkańcy przyjmowani będą na dotychczasowych zasadach.

Spis kontaktowych numerów telefonów do pracowników Urzędu Miejskiego:

https://kuzniaraciborska.pl/index.php/zapraszamy-do-urzedu

Godziny pracy Urzędu Miejskiego pozostają bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top