EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Przebudowa drogi z Kuźni Raciborskiej do Rudy Kozielskiej

Żródło: ZDW Katowice

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego przebudowy drogi wojewódzkiej nr 425 na odcinku od km 14+591 do km 16+491 w Kuźni Raciborskiej ZDW w Katowicach zleci wyłonionemu w przetargu konsorcjum firm, którego liderem jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Drog-Men z Rudy Śląskiej.

W Opisie Przedmiotu Zamówienia czytamy m.in.: „Niniejsze zadanie obejmuje swym zakresem wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi wojewódzkiej nr 425 w miejscowości Kuźnia Raciborska na odcinku od km 14+591 do km 16+491 tj. od skrzyżowania z ulicą Moniuszki (wraz ze skrzyżowaniem) w kierunku wschodnim na długości około 1900 m (do połączenia z odcinkiem wyremontowanym w 2016 roku).”

Koszt projektu i nadzoru autorskiego podczas przebudowy drogi wyniesie 225,7 tys. zł brutto. W przetargu uczestniczyło pięć firm. Wśród kryteriów wyboru najkorzystniejszej oferty była cena, doświadczenie zawodowe projektanta posiadającego uprawnienia w specjalności inżynierii drogowej i dodatkowe kwalifikacje sprawdzającego.

Termin wykonania projektu przebudowy drogi to 30 października br., zaś sprawowania nadzoru przebudowy do 30 listopada 2020 r.

{gallery}425{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska