EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Punkt przyjmowania wniosków w ramach programu „Czyste Powietrze”!

2 września 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej oficjalnie rozpoczęto działalność punktu przyjmowania wniosków w ramach programu „Czyste Powietrze”. Dzięki współpracy Gminy Kuźnia Raciborska z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach mieszkańcy Gminy mają możliwość uzyskania bezpłatnej pomocy przy wypełnianiu i składaniu wniosków do programu „Czyste Powietrze” bezpośrednio w swojej Gminie.

 

Punkt Konsultacyjny znajduje się w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej na II piętrze, przy pok. nr 16.

 

W dniu 18 września 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej gościł Pan Karol Majewski – Pracownik Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, który udzielał konsultacji pracownikowi Urzędu Miejskiego Pani Adriannie Kubiczak odpowiedzialnej za współpracę z mieszkańcami Gminy w ramach Programu. Pracownik WFOŚiGW wraz z pracownikiem Urzędu Miejskiego wspólnie pomagali w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie. 

{gallery}2019/czyste_powietrze{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska