EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Relacja z VII Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Spławikowym Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych

W dniach 12-13 czerwca 2021 r. już po raz Siódmy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy   w Rudach zorganizował Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Spławikowym Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych. Również i w tym roku dzięki uprzejmości księdza Jana Rośka, dyrektora Pocysterskiego Zespołu Klasztorno – Pałacowego mieliśmy możliwość rozegrania zawodów na akwenie należącym do klasztoru.

W mistrzostwach wzięło udział 7 drużyn z całej Polski: Włocławek, Kuźnia Raciborska, Puławy, Rudy, Nysa, Mrowiny, Wałbrzych.

Zawody zostały rozegrane w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej. Nad poprawnym przebiegiem zawodów czuwał  Sylwester Wasik – sędzia główny zawodów.

Po upływie trzech i pół godziny zmagań wędkarskich sędzia główny zakończył zawody sygnałem dźwiękowym i przystąpił do ważenia ryb, ustalając tym samym kolejności zajętych miejsc.

Oto wyniki: 

 

Na uroczyste zakończenie Mistrzostw, wręczania nagród i medali przybyli, starosta pan Andrzej Chroboczek oraz Dyrekcja naszej Placówki.

 

Dyrekcja wraz z wychowawcami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach pragnie serdecznie podziękować firmom oraz ludziom dobrej woli za okazaną pomoc    w organizacji całej imprezy. Szczególne podziękowania kierujemy do:

księdza Jana Rośka,

głównego sędziego pana Sylwestra Wasika,

panu Henrykowi Pielczykowi,

firmy „Sebcio” pana Andrzeja Alamoda,

firmy „Rest” pana Adama Marquardt,

firmy „Decathlon” z Rybnika,

firmy „Eko – Tox S.C.”

firmy „SPOT Light”

Starostwu Powiatowemu w Raciborzu,

Dyrektorowi MOKSiR z Knurowa panu Krzysztofowi Stolarek,

Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich osób, które zechciały wesprzeć finansowo naszą inicjatywę.

Wyrażamy nadzieję i przekonanie, że dotychczasowa owocna współpraca przyczyni się do umocnienia Państwa pozytywnego wizerunku, pozycji rynkowej i zwiększenia prestiżu społecznego. Liczymy na Waszą pomoc w przyszłym roku!

Z wędkarskim pozdrowieniem – MOW RUDY!!!

 

 {gallery}2021/mow_rudy{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top