EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Rozkład jazdy autobusu szkolnego obowiązujący od 11.04.2024 r.

Szkoła Podstawowa

Godzina odjazduPrzystanek
6:55Turze ul. Kościuszki
6:58Turze sklep/Blaszok
7:04Ruda
7:10Kuźnia, ul. Kolejowa
7:15Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa

Godzina odjazduPrzystanek
7:20Budziska
7:25Siedliska
7:30Kuźnia ul. Topolowa
7:35Szkoła Podstawowa

Przedszkole

Godzina odjazdu Przystanek
7:50Budziska
7:55Ruda
8:01Turze ul. Kościuszki
8:06Siedliska
8:11Przedszkole Nr 2
8:16Przedszkole Nr 1

I KURS

Godzina odjazduPrzystanek
13:00Przedszkole nr 1
13:05Przedszkole nr 2
13:09Szkoła Podstawowa
13:14Siedliska
13:20Turze sklep/blaszok
13:24Turze ul. Kościuszki
13:30Ruda
13:35Budziska
13:40Kuźnia, ul. Kolejowa

II KURS

Godzina odjazduPrzystanek
13:45Przedszkole nr 1
13:48Przedszkole nr 2
13:50Szkoła Podstawowa
13:54Siedliska
14:00Turze sklep/blaszok
14:04Turze ul. Kościuszki
14:10Ruda
14:15Budziska
14:20Kuźnia, ul. Kolejowa

III KURS

Godzina odjazduPrzystanek
14:38Przedszkole Nr 1
14:41Przedszkole Nr 2
14:45Szkoła Podstawowa
14:48Siedliska
14:54Turze sklep/blaszok
14:57Turze ul. Kościuszki
15:04Ruda
15:09Budziska
15:14Kuźnia, ul. Kolejowa

IV KURS

Godzina odjazduPrzystanek
15:35Szkoła Podstawowa
15:39Siedliska
15:43Turze sklep/blaszok
15:47Turze ul. Kościuszki
15:53Ruda
15:58Budziska
16:03Kuźnia, ul. Kolejowa
  
Scroll to Top