EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Ruda rzeką roku

Do 29 września można głosować w internetowym plebiscycie na Rzekę Roku. Do finału przedsięwzięcia  –  razem z 11 innymi rzekami – zakwalifikowana została przepływająca przez Rybnik oraz Gminę Kuźnia Raciborska Ruda.

Głosowanie na najlepszą zdaniem internautów rzekę odbywa się za pośrednictwem strony internetowej.

Zachęcamy do głosowania na Rudę!

GŁOSUJ

Przedsięwzięcie to bardzo dobra okazja do tego, by pokazać, jaki potencjał kryje w sobie Ruda. Rzeka ta jest na tyle cennym przyrodniczo i społecznie ciekiem, rozpoznawalnym nie tylko w mieście, ale i regionie, że warto się nią pochwalić. Rzeka ma ponadto swoją ciekawą historię. To także szansa na zainteresowanie mieszkańców środowiskiem naturalnym w ich najbliższym otoczeniu, a także możliwość zaprezentowania miejsca potencjalnym turystom.

W ramach przedsięwzięcia jego organizator sporządził dokumentację fotograficzną finałowych miejsc nad rzekami. Są one zaprezentowane na stronie internetowej, na której  przeprowadzany jest plebiscyt na Rzekę Roku. Zaistnienie na stronie to wartość dodana przedsięwzięcia – uczestnictwo w konkursie to nie tylko promocja samej rzeki, jej najbardziej atrakcyjnych miejsc, ale również miasta.

Zgłaszający zwycięską rzekę otrzyma prestiżową statuetkę „Rzeka Roku 2015”, zaś pozostali laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy. Więcej informacji o przedsięwzięciu tutaj

 

Materiał pochodzi ze strony www.rybnik.eu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top