EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Rudy i Jankowice w sieci światłowodowej

Gmina Kuźnia Raciborska z radością informuje, że zostały zakończone prace związane z budową sieci światłowodowej dla mieszkańców Rud i Jankowic. W miejscowościach tych (szczególnie w Jankowicach) usługa Internetu była praktycznie niedostępna. Nasz lokalny operator, sieć ostrog.NET z Raciborza wybudowała nowoczesną sieć światłowodową tzw FTTH. Dzięki tej inwestycji mieszkańcy mogą skorzystać z usług bardzo szybkiego internetu, telewizji światłowodowej oraz telefonii. Wszystkie wymienione usługi dostępne są w pakiecie lub jako osobne usługi.

Usługi dostępne są już w całej miejscowości Jankowice, natomiast w Rudach sieć działa już na ulicach: Kolonia Renerowska, Gliwicka, Dworcowa, Polna, Świętojańska, Cegielska, Łąkowa, Majowa, Brzozowa.

Operator, sieć ostrog.NET, prosi o kontakt osoby, które są zainteresowane podłączeniem z kolejnych ulic w Rudach – tel. 32 777 4321.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska