EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Rudzkie przedszkole integrowało się w Jankowicach!

Kotyliony, tańce, pyszne jedzenie, najnowsze przeboje oraz olimpiada rodziców i przyjaciół przedszkolaków w wersji z przymrużeniem oka. Takimi i innymi atrakcjami cieszyli się uczestnicy pierwszej zabawy integracyjnej zorganizowanej przez Radę Rodziców przy wydatnej pomocy dyrekcji i grona pedagogicznego Przedszkola w Rudach oraz samorządu Jankowic. A gdzie integrowali się rodzice, przyjaciele i grono pedagogiczne? Oczywiście w sali Wiejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Jankowicach. Szczegóły oraz fotorelacja z tej kapitalnej imprezy poniżej.

Pomysł zabawy integracyjnej, z której dochód całkowicie przeznaczony zostanie na remont przedszkolnego placu zabaw powstał jeszcze w ubiegłym roku podczas z któregoś ze spotkań bardzo aktywnej i bardzo pomysłowej ostatnio Rady Rodziców Przedszkola w Rudach. To ten sam organ rodzicielski, który zainicjował i zrealizował pierwszy kiermasz bożonarodzeniowy w listopadzie roku ubiegłego i już planuje organizację letniego festynu.

Sobotnia impreza rozpoczęła się około godziny 19.00. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Ares. Podczas jej trwania zorganizowano sporo konkursów, a najwięcej zabawy było przy okazji wspomnianej olimpiady rodziców i przyjaciół przedszkola.
Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują sponsorom, bez których zorganizowanie tej przesympatycznej „integracji” byłoby o wiele trudniejsze. A byli nimi: Rodzina Czerwik z Rudy Kozielskiej, firma „Dombod Bis” z filią w Rudach, salon fryzjerski „Image” z Rud, salon kosmetyczny „Moon Light” z Pilchowic, rodzina Hoinza i sklep ,,Na Rogu” z Rud.

Organizatorzy skierowali również podziękowania do samorządu i mieszkańców Jankowic za gościnność a podziękowania specjalne otrzymała pani Gabriela Rzepka głowa miejscowego domu kultury, która jak zwykle włączyła się aktywnie w organizację zabawy.
Obecna Rada Rodziców rudzkiego przedszkola zapowiada, że sobotnia zabawa integracyjna jest jej pierwszą, ale z pewnością nie ostatnią imprezą tego typu. I naprawdę nie ma najmniejszych podstaw by w to nie wierzyć.

Henryk Machnik
Sołtys Sołectwa
Jankowice

{gallery}integracja_2013{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska