EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Ruszył projekt OBYWATEL IT

16 stycznia 2019 roku w Kuźni Raciborskiej rozpoczął się projekt OBYWATEL IT. Pierwsza grupa dwunastu osób szkoli się w tematyce „Moje finanse i transakcje w sieci”. Projekt otworzył burmistrz Paweł Macha, który wraz z koordynatorem projektu Dominiką Turkiewicz przedstawił cele i zadania projektu, który ma podnieść umiejętności korzystania z e-usług publicznych oraz zwiększyć aktywne i wszechstronne posługiwanie się nowymi technologiami w życiu codziennym. Instruktorem w projekcie jest pan Piotr Nienartowicz.

Projekt realizowany jest w ramach projektu „Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. III oś priorytetowa- cyfrowe kompetencje społeczeństwa. Działanie 3.1 – Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

 Zachęcamy do zapisywania się na kursy.

 

 Szczegóły : OBYWATEL IT  

{gallery}2019/obywatel_it/kurs1{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska