EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Spotkanie Zastępcy Burmistrza z dyrektorami placówek oświatowych

3 stycznia 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej odbyło się spotkanie noworoczne zorganizowane przez Zastępcę  Burmistrza Gabrielę Tomik. W spotkaniu wzięli udział: Skarbnik Miasta Anna Szostak, Doradca Burmistrza Wiesława Czogała, Kierownik Referatu Edukacji, Sportu i Promocji Irena Kalemba, czasowo zastępująca dyrektora Przedszkola Nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu Urszula Warczok, Dyrektor Przedszkola w Rudach Kornelia Hoinza, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej Kinga Apollo o raz Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudach Adrian Plura. Dyrektor Przedszkola Nr 2 w Kuźni Raciborskiej Kornelia Reichel była nieobecna z powodu choroby.

Na spotkaniu Zastępca Burmistrza Gabriela Tomik złożyła wszystkim życzenia noworoczne, dyrektorzy podsumowali działalność swoich placówek oświatowych w roku 2016 oraz przedstawili plany na rok 2017. Tematem rozmów były również sprawy bieżące dotyczące szkół i przedszkoli w gminie. 

{gallery}2017/urzad/spotkanie_noworoczne{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska