EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Spotkanie informacyjne w ramach Krajowego Programu Priorytetowego CZYSTE POWIETRZE

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kuźnia Raciborska,

Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej informują, że w dniu 26 września 2018 r. o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej przy ul. Klasztornej 9, odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach Krajowego Programu Priorytetowego CZYSTE POWIETRZE.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat ww. programu, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Szczególne zaproszenie kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych lub/i osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego, dla których Ministerstwo Środowiska przewiduje w ramach ww. programu dofinansowanie do wymiany starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. 

 

ULOTKA CZYSTE POWIETRZE

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska