EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Spotkanie sprawozdawcze Klubu Krótkofalowców

W sobotę 18 kwietnia 2015 r. w siedzibie Klubu Którtkofalowców w Kuźni Raciborskiej przy ul. Jagodowej odbyło się zebranie sprawozdawcze. Uczestniczyli w nim również goście z zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia Krótkofalowców Pogórza Opawskiego które ma swoją siedzibę w Głubczycach oraz Zastępca Burmistrza Gabriela Tomik.

 

Klub w Kuźni nie ma formy samodzielnego stowarzyszenia ale działa „pod skrzydłami” strażaków z Siedlisk.

 

Okazało się, że ta pasją może wnosić do życia społeczności nadodrzańskich sporo dobrego. Na co dzień nawiązują się ciekawe relacje międzyludzkie poprzez kontakt krótkofalowy w kraju i za granicami a w sytuacjach klęsk żywiołowych z jakimi mieliśmy do czynienia na naszej ziemi kuźniańskiej- fachowcy od krótkofalówki- świadczyli ofiarnie pomoc w łączności także sztabom kryzysowym i rodzinom poszukującym kontaktu z bliskimi w zagrożonym terenie. Obyśmy ich widzieli „w akcji” tylko na pokazach, festynach i imprezach masowych.

{gallery}krotkofalowcy_2015{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska