EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Spotkanie z okazji Dnia Nauczyciela

17 października w restauracji „Nad Rudą” odbyło się spotkanie z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy placówek znajdujących się w gminie Kuźnia Raciborska oraz zaproszeni nauczyciele. Była to okazja, by podziękować dyrektorom i nauczycielom za ich całoroczną pracę, zaangażowanie oraz osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. Zastępca Burmistrza Sylwia Brzezicka-Tesarczyk wręczyła przyznane Nagrody Burmistrza za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, trud włożony w edukację, konsekwencję w nauczaniu i wychowaniu oraz za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy i kształtowania postaw. Nagrody otrzymali: Adrian Plura, Kinga Apollo, Kornelia Hoinza, Kornelia Reichel, Sabina Chroboczek-Wierzchowska oraz Gabriela Brzeźniak.

Szczególne gratulacje z okazji otrzymania Nagrody Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymał Wojciech Gdesz. To wyjątkowe docenienie pracy nauczyciela Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej.

Gratulacje z okazji uzyskania w roku szkolnym 2018/2019 wyższego stopnia awansu zawodowego otrzymali: Karol Skwarski, Agnieszka Siedlaczek, Weronika Wojcieszek oraz Daria Bobrzik-Szecówka, która uzyskała stopień nauczyciela mianowanego i składała uroczyste ślubowanie. Podziękowanie za zaangażowanie i pracę na rzecz gminnej oświaty otrzymali: Renata Domańska, Edyta Depta, Halina Rogosz i Dariusz Oleszowski. Pani Burmistrz dziękując wszystkim za ich pracę i zaangażowanie życzyła radości, wytrwałości oraz satysfakcji z pracy zawodowej. W imieniu nauczycieli głos zabrał Wojciech Gdesz, który mówił o etosie nauczyciela.

Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

{gallery}nauczyciel_2019{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska