EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Sukces Naszej mieszkanki

8 lutego 2024 r.  w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej odbyło się  spotkanie  Burmistrza Pawła Machy z mieszkanką naszej gminy Panią Haliną Ziarkowską. Pani Halina jest zawodniczką Śląskiego Klubu Sportowego Niesłyszących w Rybniku, gdzie trenuje już piąty  rok w dyscyplinie bowling. Największym osiągnięciem Pani Haliny jest zajęcie  III miejsca w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Grudziądzu w roku 2023r.

Nasza mieszkanka ciężko trenuje przed  Indywidualnymi Mistrzostwami Polski Niesłyszących, które odbędą się w kwietniu w Warszawie. Od wyniku będzie zależeć czy znajdzie się w reprezentacji Polski Niesłyszących na Mistrzostwach Europy, które są planowane na przełomie czerwca-lipca w Brukseli.

Pani Halinie życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym jak i  sportowym oraz  powołania do reprezentacji Polski.  Trzymamy kciuki !!!

 

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska