EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Szkoła Podstawowa w Rudach walczy o nowoczesne boisko! GŁOSUJEMY!!!

Z inicjatywy organu prowadzącego Gminy Kuźnia Raciborska , szkoła podstawowa w Rudach bierze udział w konkursie „Kolorowe boiska”. Główną nagrodą w konkursie jest budowa boiska o sztucznej nawierzchni.

 

Poniżej link do głosowania oraz instrukcja jak głosować oraz apel uczniów oraz nauczycieli z prośbą o głosowanie.

 

Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie szkoły podstawowej w Rudach zwracają się z prośbą o wsparcie w konkursie „Kolorowe boiska”. Konkurs polega na głosowaniu na film, który nagrali uczniowie szkoły – znajduje się on na stronie www.koloroweboiska.pl – jest to film promujący szkołę, w rolach głównych występują uczniowie. Głosowanie odbywa się poprzez adres mailowy, głosować można raz dziennie od 1 do 17 czerwca 2016 roku. Główną nagrodą w konkursie jest budowa boiska o sztucznej nawierzchni!  Znając możliwości mobilizacyjne naszej szkolnej i lokalnej społeczności można być optymistą, bo może się udać. Zwłaszcza, że w dotychczasowych edycjach tego konkursu zwycięzcami były szkoły w małych miejscowościach. Liczymy bardzo na wsparcie rodziców naszych uczniów, absolwentów, przyjaciół szkoły, osób życzliwych, których w naszej społeczności nie brakuje. Prosimy zarówno o głosowanie na stronie internetowej oraz przekazanie informacji rodzinie, znajomym, wszystkim, którzy mogliby wesprzeć naszą szkołę. Za wszelkie wsparcie i działania będziemy bardzo wdzięczni.

 

Szczegóły dotyczące głosowania:

 

 

Proszę wejść na stronę

http://www.koloroweboiska.pl/profil/339 i kliknąć w ikonkę GŁOSUJ.

 

Pojawi się trzy rubryki: 1. imię, 2. adres email oraz 3. weryfikacja CAPTCHA. Po wpisaniu własnego imienia, adresu e-mail oraz zaznaczeniu przy wpisie „Nie jestem robotem” – należy kliknąć ponownie zieloną ikonkę GŁOSUJ. Na podany adres mailowy zostanie wtedy wysłany mail z linkiem, na który należy kliknąć. Otworzy się wtedy strona z informacją: Głos został oddany. Zapraszamy ponownie jutro. Głosować można codziennie do 16 czerwca.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska