EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Szkoły po nowemu

Do szkół po długiej przerwie powoli wracają uczniowie. Od dzisiaj w szkołach w Kuźni Raciborskiej i w Rudach działają świetlice. Na razie uczniowie mają w nich zapewnione zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Wrócili także uczniowie klas VIII, dla których w szkołach zorganizowano konsultacje z przedmiotów, z których za trzy tygodnie odbędzie się egzamin ósmoklasisty. W szkołach obowiązują dodatkowe procedury sanitarne: nikt postronny nie może wejść do budynku, mierzona jest temperatura, uczniowie muszą siedzieć w ławkach pojedynczo i podzieleni są na mniejsze grupy. W tym tygodniu nie ma jeszcze zorganizowanego dowozu uczniów. Potrzebujących dowozu dla uczniów od 1 czerwca prosimy o kontakt z dyrektorami szkół do środy (27.05.)

Popołudniami można skorzystać z zajęć SKS na sali sportowej. Wszystkie szczegółowe informacje Rodzice otrzymują przez e-dziennik. Można je także znaleźć na stronach szkół.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska