EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Termomodernizacja Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej

Ruszają prace przy termomodernizacji budynku Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej przy ulicy Słowackiego 18.

 

W dniu dzisiejszym (15.03.2021) odbyło się przekazanie wykonawcy placu budowy. Roboty rozpoczną się od prac prowadzonych na zewnątrz budynku.

Grupy przedszkolne przeprowadzą się do budynku szkoły podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej. Przeprowadzkę zaplanowano na przyszły tydzień. Od 29 marca zajęcia dla wszystkich grup przedszkolnych będą odbywały się już w salach szkolnych. Bardzo serdecznie dziękujemy pani dyrektor Kindze Apollo za wszelką pomoc okazaną przy przeprowadzeniu tych zmian, za życzliwość i otwarte serce.

Organizacyjne zmiany czekają także oddział Przedszkola nr 1 w Turzu. Budynek świetlicy, w którym mieści się oddział przedszkolny będzie poddany termomodernizacji. Od 18 marca 2021 roku przedszkolaki będą już miały zajęcia w budynku katechetycznym przy parafii w Turzu. Bardzo serdecznie dziękujemy księdzu proboszczowi Marcinowi Szaboniowi za okazaną życzliwość, wielkie serce, otwartość i wszelką pomoc.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające ze zmian organizacyjnych. Po remoncie przedszkolaki wrócą do zmodernizowanych, ciepłych i czystych pomieszczeń.

{gallery}2021/przedszkole1{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top