EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Trwają półkolonie

W szkołach podstawowych w Rudach i Kuźni Raciborskiej trwają półkolonie dla uczniów klas I-IV.

Szkoły w gminie jako jedyne placówki szkolne w powiecie zorganizowały takie zajęcia dla dzieci.  W organizacji i prowadzeniu zajęć w tym tygodniu nauczycieli wspierają instruktorzy MOKSiR w Kuźni Raciborskiej. Na zapisanych uczniów czekają m.in.: zajęcia sportowe, plastyczne, muzyczne, taneczne i integracyjne. Będzie także czas na zajęcia kulinarne oraz integracyjne. Jednak przede wszystkim będzie można wspólnie spędzić czas grając w planszówki i inne gry zespołowe.

Zajęcia odbywają się z zachowaniem wytycznych GIS, MEN . Uczniowie spędzają czas w swoich salach i swoich grupach, które nie mogą być większe niż 12 osób. Na początku uczestnicy półkolonii spotkają się także z policjantami, którzy przekażą im jeszcze dodatkowo wszelkie informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Za zorganizowanie zajęć w ramach półkolonii , serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom MOKSR-u oraz dyrektorom Szkół Podstawowych w Rudach i Kuźni Raciborskiej. 

 

{gallery}2021/polkolonie{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska