EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Umowa przedwstępna podpisana

W dniu 21.03.2024r. w kancelarii notarialnej podpisano umowę przedwstępną na użytkowanie wieczyste działek i prawo własności hali po byłych warsztatach szkolnych w Rafamecie. Dzięki uprzejmości Zarządu Rafametu na czele z prezesem E. Longinem Wonsem, ZGKiM korzystał z tej lokalizacji już od 2021 roku. Obiekt ten to 1 299 m2 przestrzeni użytkowej z zapleczem socjalnym. Część socjalna budynku przeszła kapitalny remont przeprowadzony przez Gminę w celu stworzenia pracownikom ZGKiM godnych warunków. Hala znajduje się na działkach o powierzchni 0,3875 ha.

Zobaczyć można go na filmie:

https://kuzniaraciborska.pl/inwestuj-w-gminie-kuznia-raciborska/

Był to ostatni element uporządkowania przestrzeni przy ulicy Słowackiego i Powstańców. Dzisiaj w miejscu dawnej bazy ZGKiM powstaje parking.

Kolejnym przykładem współdziałania z firmą Rafamet jest współpraca przy gazyfikacji gminy. W krótkiej perspektywie czasu  firma zastąpi piece węglowe tym nowym, bardziej ekologicznym rozwiązaniem.

Bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję na równie owocną w kolejnych latach.

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska