EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Umowy z mieszkańcami na dofinansowanie i montaż urządzeń wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kuźnia Raciborska!

W związku z trwającym obecnie stanem epidemii i wprowadzonymi ograniczeniami w kontaktach bezpośrednich oraz ze zmianą działania Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej, umowy z mieszkańcami na dofinansowanie i montaż urządzeń wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii będą wysyłane do wnioskodawców mailem w formie szyfrowanej. Zwracamy się z prośbą  o wydrukowanie każdej z umów w dwóch egzemplarzach, podpisanie przez właściciela lub wszystkich współwłaścicieli, a następnie o odesłanie (Urząd Miejski ul. Słowackiego 4, 47-420 Kuźnia Raciborska) bądź dostarczenie podpisanych dokumentów do Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej.  Skrzynka podawcza znajduje się przed wejściem do Urzędu Stanu Cywilnego (za kratą). 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 32/419 14 17 wew. 131 lub 107 albo +48 502 622 138.

Za niedogodności przepraszamy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska