EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

V edycja konkursu TAŃCZ NIE ŻAŁUJ PODŁOGI

Już po raz piąty 31 marca 2017 r. w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbył się V KONKURS TAŃCA – TAŃCZ NIE ŻAŁUJ PODŁOGI. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu.

Zanim rozpoczął się konkurs tańca, Burmistrz Miasta Gabriela Tomik wręczyła nagrody zwycięzcą gminnego konkursu plastycznego organizowanego przez Przedszkole „ Kuźnia – Moje miasto”.   

Podczas konkursu zaprezentowały się grupy przedszkolaków z Przedszkola w Rudach, Przedszkola Nr 2 w Kuźni Raciborskiej i przedszkolaki z Przedszkola Nr 1 w Kuźni Raciborskiej oraz z Oddziału Zamiejscowego w Turzu.

 

Po występach przedszkolaków, krótki program taneczny zaprezentowali Agata Kruszelnicka z instruktorami oraz dwie pary taneczne Magdalena Jureczko i Dawid Bogdziewicz oraz Anna Pason i Kacper Powroźnik.

{gallery}2017/konkurs_tanca{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska