EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Ważny Komunikat w sprawie powiatowego transportu publicznego!

Na spotkaniu, które odbyło się w tut. Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej, podczas którego uczestniczyli prezesi spółek: Damian Knura – Prezes Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. (PKS Sp. z o.o.), Bogdan Gawliczek – Prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Raciborzu (PK Sp. z o.o.), Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska – Paweł Macha, podjęto następujące ustalenia, które wchodzą w życie od dnia dzisiejszego.

W związku ze zmianami w rozkładzie jazdy autobusów na trasie Racibórz – Kuźnia Raciborska, informujemy, że z dniem 2 grudnia 2019 r., bilety miesięczne zakupione w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. (PKS Sp. z o.o.) na odcinku do Placu Konstytucji oraz do przystanku Gamowska w Raciborzu, będą ważne w autobusach raciborskiej komunikacji miejskiej – Przedsiębiorstwie Komunalnym Sp. z o.o. w Raciborzu (PK Sp. z o.o.) na odcinku Racibórz Dworzec Autobusowy – Racibórz Plac Konstytucji 3  Maja oraz Racibórz Gamowska.

Przedsiębiorstwa: PKS Sp. z o.o. oraz PK Sp. z o.o. dołożą wszelkich starań, aby powstałe utrudnienia były jak najmniej odczuwalne dla pasażerów i aby uczniowie zdążyli na czas do szkół, a osoby starsze do przychodni. W razie konieczności zostanie dokonana korekta rozkładów jazdy.

Kwestia likwidacji pozostałych kursów ujętych w piątkowym skorygowanym rozkładzie jazdy jest elementem dalszych dyskusji. 

Z poważaniem

Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska

  

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top