EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Wydarzenie „Bezpieczne wakacje z rodziną”

Bezpieczne wakacje z rodziną - grafika przedstawiająca linę i muszelki na plaży

Szanowni Mieszkańcy,

Nasza gmina wybrana została przez władze wojewódzkie do kolejnej odsłony programu rządowego „Rodzina 500+”, zakładającego przyznawanie świadczenia pieniężnego teraz także na pierwsze i jedyne dziecko w rodzinie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców naszej Gminy na Plac Zwycięstwa w dniu 5 lipca 2019r. od godz. 11:00 do 14:30 na spotkania z pracownikami Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz pracownikami naszego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kuźni Raciborskiej, którzy będą udzielali Państwu porad związanych z programem rządowym „Rodzina 500+”. Dodatkowo zapraszamy na happening promujący akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje z rodziną; pokazy i atrakcje prowadzone będą przez policjantów, strażaków oraz ratowników wodnych. Zaprezentują się również inne organizacje naszego regionu, tj. Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Państwowa Stacja Sanitarna.

Czekać na Was będą liczne stoiska, porady, animacje i zabawy dla najmłodszych!

Zapraszam serdecznie,

Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska