EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Wygraj VOUCHER na mecz w Zabrzu: Górnik Zabrze – ŁKS Łódź

Dzięki podpisanemu porozumieniu o współpracy pomiędzy miastem Kuźnia Raciborska  a klubem Górnik Zabrze, kibice z Kuźni Raciborskiej oraz całej naszej Gminy mogą wygrać wejściówki na wszystkie domowe mecze Górnika Zabrze w rundzie jesiennej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/20.

Zapraszamy do kolejnego konkursu, w którym nagrodą są VOUCHERY uprawniające do odbioru dwóch podwójnych zaproszeń na najbliższy mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a ŁKS Łódź, który zostanie rozegrany na stadionie w Zabrzu w dniu 20.10.2019 r. (najbliższa niedziela) o godzinie 17.30.

 

Pytanie konkursowe brzmi :

 

Piłkarz na przedstawionym zdjęciu wstępował w swojej karierze zarówno w drużynie ŁKS Łódź jak i w Górniku Zabrze. Strzelił ważną bramkę w jednym z  meczów pucharowych ze słynną hiszpańską drużyną.

Proszę o podanie imienia i nazwiska zawodnika oraz jak nazywał się klub hiszpański któremu strzelił gola. 

 

Odpowiedzi na pytania z danymi do kontaktu (imię, nazwisko, numer telefonu) prosimy przesyłać na adres: promocja@umkuznia.pl do czwartku 17 października do północy.

 

Losowanie odbędzie się w piątek 18 października 2019 r., w tym samym dniu zwycięzcy zostaną poinformowani jak odebrać vouchery.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top