EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Wyniki konkursu – Odnawialne Źródła Energii (RPO WSL 4.1.3.)

Szanowni Mieszkańcy,

Z przykrością informujemy, że Gmina Kuźnia Raciborska w ramach projektu partnerskiego (łącznie 11 gmin), którego liderem były Tarnowskie Góry nie otrzymała dofinansowania. Zarząd Województwa Śląskiego (po ponad roku od pierwotnego terminu ich złożenia) podjął uchwałę o zatwierdzeniu listy wniosków złożonych w ramach konkursu dotyczącego odnawialnych źródeł energii  – OZE, RPO WSL 4.1.3., gdzie nasi mieszkańcy mogli otrzymać unijną dotację do montażu kotłów na biomasę, ogniw fotowoltaicznych,  kolektorów słonecznych oraz  pomp ciepła.

Link: https://bip.slaskie.pl/samorzad_wojewodztwa/zarzad_wojewodztwa/uchwaly_zarzadu/uchwala-zarzadu-nr-1022-41-vi-2019-z-dnia-2019-05-15.html

Wyniki:

https://rpo.slaskie.pl/lsi/nabor/255

Na 102 zgłoszone wnioski znaleźliśmy się na ósmym miejscu ex aequo z sześcioma innymi gminami. Dofinansowanie otrzymał jednak tylko jeden projekt przygotowany przez partnerstwo gmin reprezentowanych przez miasto Zawiercie.

Dokumentacja, która został przygotowana do złożenia wniosku o dofinansowanie, w tym opłacone przez mieszkańców przeglądy nieruchomości, nie przepadają. Zostaną wykorzystane do kolejnych wniosków o dofinansowanie środków unijnych.

Lista rankingowa:

Pobierz plik>>>

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska