EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

XI Gminna Spartakiada Przedszkolaków

W czwartkowe przedpołudnie 6 czerwca 2019 r. na boisku wielofunkcyjnym ORLIK przy Szkole Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej odbyła się jedenasta Gminna Spartakiada Przedszkolaków pod hasłem „SZYBCIEJ, DALEJ, WYŻEJ”. Uroczystego otwarcia dokonała Zastępca Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska Sylwia Brzezicka-Tesarczyk.

Spartakiadę zorganizowało Przedszkole Nr 2 w Kuźni Raciborskiej, a oprócz przedszkolaków „dwójki” udział wzięły dzieci z Przedszkola Nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu, Przedszkola z Rud oraz Społecznego Przedszkola z Budzisk.

Zespoły rywalizowały w różnych konkurencjach zręcznościowo-szybkościowych i sztafetach, a także rozegrały mecze piłki nożnej.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, dzieci walczyły z wielką ambicją i w nagrodę za sportową walkę wszystkie przedszkola otrzymały puchary za pierwsze miejsce, zaś przedszkolaki złote medale. 

 {gallery}2019/spartakiada{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska