EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie Akademia Realnych Kompetencji 50+

W imieniu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach oraz firmy COMBIDATA Poland serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w projekcie Akademia Realnych Kompetencji 50+.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Skierowany jest on do osób pracujących lub zamieszkujących w województwie śląskim, które ukończyły 50 lat; osobom takim proponujemy udział w wyjątkowo atrakcyjnych, bezpłatnych zajęciach edukacyjnych w ramach jednej z trzech ścieżek rozwojowych:

· Nowoczesny pracownik biurowy (pobierz opis),
· E-archiwista (pobierz opis),
· Trener (pobierz opis).

Działania edukacyjne realizowane w projekcie obejmują zarówno: szkolenia (spotkania) indywidualne z zakresu rozwoju zawodowego, jak i zajęcia poświęcone motywacji w życiu zawodowym oraz cykl szkoleń:

· z obsługi komputera,
· z języka angielskiego, na różnym poziomie zaawansowania,
· z zakresu kompetencji osobistych, takich jak komunikacja, asertywność i zarządzanie czasem.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych, poza godzinami pracy oraz w weekendy w ośrodku szkoleniowym w Katowicach i innych miastach województwa śląskiego.

Szczegóły dotyczące projektu jak i rejestracji znajdziecie Państwo na stronie http://ark50plus.eduportal.pl.

Rejestracja : FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – http://ark50plus.eduportal.pl/FormularzZgloszeniowy

BROSZURA

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska