EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Zastępca Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska Gabriela Tomik otrzymała nominację na Wiceministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej AKTUALIZACJA

Gabriela Tomik Zastępca Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska, w dniu wczorajszym (tj. 18.11.2015 r.) otrzymała nominację na Wiceministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Jest to nowo powołany resort, który wdroży politykę transportu wodnego w Polsce.

Korytarz multimodalny (droga, kolej, droga wodna), którego częścią będą drogi wodne pozwoli na innowacyjne zmiany w gospodarce Polski.  

 Wypowiedź Gabrieli Tomik z roku 2013: „Polskiej gospodarce potrzebny jest program, który w sposób kompleksowy powiąże różne dziedziny wykorzystania i gospodarowania wodami i przyczyni się do europejskiej tożsamości nas – obywateli.”

 

 

Spotkanie samorządowców , Pływadło – przystań Turze 2015 r.

 

 

AKTUALIZACJA – nominacja dla Gabrieli Tomik na Wiceministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej został wstrzymana do czasu wyjaśnienia sprawy związanej z prokuratorskimi zarzutami, które postawiono Gabrieli Tomik, za działania w latach 2011-2013, gdy była wicestarostą powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska