EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Zderzenie trzech ciężarówek. Policja szuka świadków

Powiat: Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu poszukuje naocznych świadków zdarzenia, które miało miejsce 14 sierpnia 2020 roku ok. godz. 11:20 w Kuźni Raciborskiej na drodze DW 425.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu poszukują naocznych świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 14 sierpnia 2020 r. około godziny 11:20 w Kuźni Raciborskiej na drodze DW 425 (ul. Rudzka), gdzie doszło do zdarzenia z udziałem pojazdów ciężarowych.

Zwracamy się z prośbą do świadków tego zdarzenia o pilny kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod numerem 32 4594 234. Informacje o zdarzeniu można również przekazać, kontaktując się na numer alarmowy 112 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu przy ul. Bosackiej 42.

Według wstępnych ustaleń, przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość 50-letniego kierowcy jelcza, który uderzył w volvo, a w volvo renault, które odbiło się od burty ciężarówki i zakończyło jazdę na przydrożnym drzewie.

 

źródło: www.naszraciborz.pl

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska