EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Zmiany w pracy szkół i przedszkoli

 W związku z wprowadzeniem przez rząd nowych obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa informujemy, iż:

 – od poniedziałku 9 listopada 2020r. wszystkie klasy szkół podstawowych będą pracowały tylko zdalnie. W szkołach zapewniona będzie opieka świetlicowa dla dzieci, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Prosimy potrzebujących rodziców o kontakt z dyrektorami szkół przez e-dziennik lub telefonicznie. Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, zorganizowane będzie nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów i niezbędnego sprzętu znajdującego się w szkole). Rodziców takich uczniów także prosimy o kontakt z dyrektorami.

– w  szkole w Kuźni Raciborskiej dla potrzebujących przygotowywane będą obiady. Szczegóły na stronie internetowej szkoły.

– uczniowie klas ósmych będą mogli uczestniczyć w konsultacjach z nauczycielami – w małych grupach (max. 5 osób) po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby. Zgłoszenia należy kierować do wychowawcy. O terminach konsultacji uczniowie zostaną powiadomieni przez e-dziennik

– szczegóły dowozu dzieci do przedszkola w Rudach i ewentualnie do świetlicy dostępne na stronie szkoły

 

– nauka i opieka dla dzieci w przedszkolach pozostaje bez zmian. Zmieniają się jedynie godziny kursowania szkolnego autobusu dla dzieci uczęszczających do przedszkoli w Kuźni Raciborskiej. Dowóz i odwóz dzieci będzie odbywał się jednym kursem: 

W indywidualnych sytuacjach prosimy o przywożenie i  odbieranie dzieci osobiście. Przypominamy, że dzieci w autobusie muszą mieć zasłonięte usta i nos.

 

 

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top