EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Życzenia z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz Dnia Pracownika Służby Zdrowia

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz Dnia Pracownika Służby Zdrowia pragniemy złożyć wszystkim lekarzom, ratownikom medycznym, pielęgniarkom i pozostałym pracownikom służby zdrowia wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka. Odpowiedzialność, wyrozumiałość i profesjonalne podejście do cierpiących, to nieodłączne wartości Waszej pracy.

Dziękujemy za ogromny trud i wielkie serca, jakie wkładacie w niesienie pomocy potrzebującym, a także za ogromne pokłady cierpliwości, wyrozumiałości, siły oraz ogromnej odwagi, szczególnie w czasie pandemii koronawirusa.

Życzymy, aby na co dzień otaczała Was wyłącznie serdeczność i życzliwość tych, których spotykacie na swoich życiowych drogach oraz satysfakcji z pracy zawodowej i samych pomyślności w życiu osobistym.

W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia, Polska Press Grupa, wspólnie z największymi mediami drukowanymi i internetowymi w Polsce zachęca do tego, abyśmy dziś podziękowali naszym medykom.

7 kwietnia (wtorek)  o godzinie 13.00 bijemy brawo dla lekarzy i personelu medycznego. Przekażcie tę informację swoim znajomym, niech dołączą do naszej akcji. I bądźcie zdrowi. #BrawaDlaWas!

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska