EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Aktywna tablica

W ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica” Gmina Kuźnia Raciborska w roku 2017 pozyskała dotację w wysokości 28 000 zł.
Dla każdej szkoły prowadzonej przez Gminę zostały zakupione po 3 tablice interaktywne wraz ze SmartPadem, 2 multimedialne projektory krótkoogniskowe i 1 multimedialny projektor standardowy za łączną kwotę 35 000 zł (wraz z wkładem własnym Gminy). Szkoła Podstawowa w Kuźni Raciborskiej planuje wykorzystać interaktywne tablice w pracowniach edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego. Natomiast Szkoła Podstawowa w Rudach wykorzysta nowe tablice w pracowniach do nauki historii, geografii i matematyki.
Dzięki nowemu wyposażeniu prowadzone zajęcia będą bardziej aktywizujące i interesujące dla uczniów. Możliwe będzie korzystanie na lekcjach z wersji multimedialnych podręczników, prezentacji i filmów dedykowanych procesowi dydaktycznemu.
{gallery}2018/aktywna_tablica{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska