EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Comenius – Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej

W okresie od 24 czerwca do 12 lipca 2013 r. nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej Pani Gabriela Bitomska przebywała w Wielkiej Brytanii, Mayflower College w Plymouth w ramach programu Comenius – Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej.

Celem programu jest podnoszenie kwalifikacji kadry oświatowej poprzez dofinansowanie wyjazdów do krajów europejskich. Uczestnicy biorą udział w kursach szkoleniowych, konferencjach lub seminariach oraz praktykach typu job-shadowing/work placement.

Pani Gabriela Bitomska wraz z przedstawicielami Słowacji, Węgier, Francji i Hiszpanii podczas trzytygodniowego kursu poznawała system edukacji, poezję, kulturę, sztukę, literaturę oraz metody nauczania w Wielkiej Brytanii. W ramach zajęć przedstawiła również projekt pokazujący Polskę i macierzystą szkołę z Kuźni Raciborskiej.

 

{gallery}Bitomska_2013{/gallery}

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska