EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Dzień Dziecka w Rudzie Kozielskiej

Świetlica w Rudzie Kozielskiej przygotowała dla najmłodszych mieszkańców Rudy Kozielskiej spotkanie z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbyła się na boisku LKS. Pogoda na szczęście dopisała, co w ostatnich dniach nie jest takie oczywiste. Przystrojony balonami obiekt powitał przybyłe dzieci. Przygotowano dla nich słodki poczęstunek, mnóstwo słodyczy, zimne napoje oraz kiełbasę z grilla.

Nie mogło zabraknąć konkursów i zabaw przygotowanych przez organizatorów imprezy. Był więc konkurs wiedzy o Rudzie Kozielskiej, taniec z balonami, podbijanie lotki do badmintona, konkursy sprawnościowe oraz wiele innych. Każdy z uczestników konkursu otrzymywał nagrodę i słodką niespodziankę. Dzieci do woli mogły korzystać z boiska, więc rozegrano mnóstwo meczy, turniejów badmintona, rzutów do celu itp. konkurencji. 

Na zakończenie każde dziecko otrzymało prezent z okazji swojego święta. 
Dziękujemy wszystkim którzy współuczestniczyli przy organizacji tego święta dla dzieci. Podziękowania dla Beaty Balcerek i Krzysztofa Musioła oraz sponsorom Danucie i Ernestowi Żyła z sklepu mięsnego w Rudach za kiełbasę dla dzieci.

Uśmiechnięte i zadowolone dzieci to chyba najlepsze podziękowanie za dobre serce i trud włożony w przygotowanie tego spotkania. Następna okazja specjalnie dla dzieci już za rok, ale zapewne i na organizowanym już wkrótce ( 15 czerwca) Festynie Strażackim nie zabraknie dla nich zabaw i niespodzianek.

 

 

Wojciech Węglorz
Sołtys Sołectwa
Ruda Kozielska

{gallery}dzien_dziecka_2013{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska