EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Dzień Seniora

W sobotę w wiacie biesiadnej „Stodoła” świętowano Dzień Seniora. Na spotkanie udział wzięło 120 zaproszonych  mieszkańców Rud. Z zaproszonych gości przybyli Przewodnicząca Rady Miejskiej Sabina Chroboczek- Wierzchowska, Dyrektor MOKSiR Michał Fita, radny Roman Wilk i współorganizator imprezy sołtys Węglorz Wojciech. Zaproszeni gości na początku imprezy złożyli seniorom podziękowania i życzenia z okazji ich święta. List z życzeniami skierowała również wiceburmistrz Sylwia Brzezicka-Tesarczyk, która nie mogła uczestniczyć w tym spotkaniu. Koło Gospodyń przygotowało na to święto poczęstunek. Było gorące danie, była kawa i kołocz oraz chleb z „fetym” i kiszony ogórek oraz oczywiście zimne napoje, które na panującą w sobotę upalną pogodę były bardzo pożądane. Seniorzy oprócz „konsumpcji” bawili się przy akompaniamencie zespołu „Dynamic”. A, że potrafią się znakomicie bawić, to parkiet był praktycznie non stop pełny par tanecznych.
 
Wielkie podziękowanie kierujemy do Koła Gospodyń za przygotowanie i obsługę Dnia Seniora. Przygotowanie poczęstunku dola ok. 150 osób wymaga wielkie wysiłku i dużo czasu. Nasz Koło po raz kolejny pokazało, że można na  nim polegać i za to jeszcze raz wszystkim paniom DZIĘKUJEMY. Podziękowania dla zespołu Dynamic za oprawę muzyczną imprezy. Pozostaje tylko życzyć oby za rok mogliśmy się ponownie spotkać świętując  kolejny Dzień Seniora.

{gallery}Senior_2018{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska