EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Festyn z okazji Dnia Dziecka przy ZSO w Kuźni Raciborskiej

12 maja w godzinach popołudniowych przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej odbył się festyn rodzinny.

O godzinie 15.30 w szkolnej bibliotece odbyła się projekcja filmu podsumowującego polsko-czeski projekt „Odra – rzeka, która łączy” współfinansowany przez Euroregion Silesia. Po filmie zaproszeni goście wzięli udział w wystawie fotograficznej przedstawiającej wyprawę rowerową wzdłuż Odry.

O godzinie 16.00 w hali sportowej dyrekcja szkoły otworzyła symbolicznie festyn. Uświetniły go występy artystów szkolnych i przygotowanych przez MOKSiR.

Na placu wokół szkoły ustawiono mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Były dmuchane zamki, 30metrowa ścianka wspinaczkowa, zuska, zawody sportowe na wesoło, warsztaty artystyczne dla dzieci (decoupage oraz lepienie z masy solnej), malowanie twarzy, kolorowanie fryzur, zwierzątka z baloników i inne. Nie zabrakło kawiarenki, kiełbasy z grilla, grochówki czy przekąsek takich jak popcorn, wata cukrowa czy truskawki w czekoladzie.

Organizatorami festynu byli: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej wraz z Radą Rodziców, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej oraz Komenda Hufca ZHP w Kuźni Raciborskiej.

Bardzo dziękujemy organizatorom oraz sponsorom, przede wszystkim Radzie Rodziców oraz Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu i firmie Tauron Wydobycie Zakład Górniczy Sobieski za ufundowanie dmuchanych atrakcji dla naszych dzieciaków.

 

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom i nauczycielom, którzy spędzili wiele godzin przy obsłudze stoisk festynowych oraz tym, którzy jak zwykle upiekli wspaniałe ciasta.

Kinga Apollo

Dyrektor

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

w Kuźni Raciborskiej 

{gallery}festyn_szkola_2015{/gallery}

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top