EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Otwarcie Filii Biblioteki i Oddziału Przedszkola w Turzu

W dniu 28 sierpnia 2015 r. w Turzu odbyło się  uroczyste przekazanie Przedszkola  po remoncie.

Placówka została oddana po rocznej przerwie  spowodowanej modernizację budynku, w związku  z realizacją projektu  budowy Wiejskiego Ośrodka Kultury.

W wyniku prowadzonych w świetlicy wiejskiej prac budowlanych i modernizacji części budynku dawnej szkoły  podjęto decyzję o remoncie  części przedszkolnej. W budynku wymieniono okna i drzwi, wyremontowano klatkę schodową, w której wymieniono poręcz, a także pomalowano wszystkie pomieszczenia przedszkola i biblioteki. Obecnie Przedszkole prezentuje się bardzo okazale i 1 września, po rocznej przerwie powita swoich  przedszkolaków w nowej odsłonie.

W czasie uroczystości przekazania budynku  dyrektor placówki Pani Renata Domańska złożyła na ręce Burmistrza Pawła Machy i jego zastępcy Gabrieli Tomik podziękowania dla samorządu Gminy Kuźnia Raciborska, Rady Miejskiej oraz Rady Sołeckiej za podjęcie decyzji dotyczącej remontu dawnego budynku szkoły  i realizację zadania, które w istotny sposób wpłynie na  samopoczucie dzieci jakość świadczonej pracy w przedszkolu.

 Serdeczne podziękowania skierowano również  do pracowników przedszkola i mieszkańców Turza za pomoc w czasie przenoszenia działalności Przedszkola i jego organizację w roku szkolnym 2015/2016 w  Przedszkolu Nr 1 w Kuźni Raciborskiej.

 

{gallery}otwarcie_przedszkola_turze_2015{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska