EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Halowy Turniej Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska

24 stycznia br. W hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej odbył się Halowy Turniej Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska.

Do rywalizacji stanęło osiem drużyn : KS Stal Kuźnia Raciborska I, KS Stal Kuźnia Raciborska II, LKS Płomień Siedliska, LKS Ruda Kozielska, LKS Jankowice, LKS Płomień Ochojec, LKS Płomień Kobyla i LKS Zwonowice.

Zawody o puchar Burmistrza wygrała drużyna z KS Stal Kuźnia Raciborska II.

Nagrody dla zwycięzców wręczył Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska pan Paweł Macha.

 

Składy drużyn:

LKS Płomień Kobyla: Michał Piątek, Patryk Bulenda, Kamil Kubala, Patryk Knura, Paweł Wystyrk, Kamil Szałkowski, Tomasz Lemiesz, Patryk Organista, Wojciech Franica, Wojciech Nowak.

 

LKS Płomień Ochojec: Marcin Czok, Przemysław Kubica, Sebastian Bujnowski, Patryk Tudzież, Grzegorz Lachowicz, Mateusz Matuszewski, Jakub Smołka, Dawid Szlosarek, Rafał Kowalski.

 

LKS Jankowice: Adam Bednorz, Damian Ciechanowicz, Sylwester Kalemba, Robert Maksoń, Tomasz Stroka, Adrian Szendzielorz, Michał Zieleń.

 

LKS Ruda Kozielska: Krzysztof Musioł, Andrzej Musioł, Łucjan Węglorz, Zygmunt Kręcichwost, Dawid Gieron, Daniel Krawiec, Andrzej Stronczyński, Sebastian Belkius, Rafał Musioł, Jakub Raciborski.

 

LKS Płomień Siedliska: Damian Bolik, Artur Chroboczek, Łukasz Kudla, Roman Mroncz, Piotr Konieczny, Dawid Kalemba, Sławomir Gurgul, Mateusz Kaniecki, Damian Kowalski.

 

LKS Zwonowice: Adam Żyła, Łukasz Wojaczek, Bartosz Wojaczek, Marek Wacławczyk, Wojciech Wacławczyk, Łukasz Czerny, Jakub Kazaniecki, Szymon Oczko, Leszek Tlołka, Dawid Masarczyk.

 

KS Stal Kuźnia Raciborska I: Cezary Puzio, Denis Kocur, Kamil Kazimierz, Denis Forysz, Mateusz Kot, Damian Kilian, Michał Wrzodak, Robert Telma, Szymon Szabałowski, Waldemar Bieniewski.

 

KS Stal Kuźnia Raciborska II: Wojciech Kilian, Łukasz Żak, Sebastian Dziadura, Daniel Gławenda, Dawid Miś, Patryk Todoruk, Jacek Herok, Piotr Wiączek, Damian Słupina, Patryk Słupina.

 

 Król strzelców: Tomasz Lemiesz, – Kobyla (6 bramek)

 

 Najlepszy zawodnik: Grzegorz Lachowicz – Ochojec

 

 Najlepszy bramkarz: Jacek Herok – Stal II

 

 Sędziowali: Grzegorz Piwowarczyk, Stanisław Wieczorek, Piotr Poznański (Podokręg Racibórz).

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top