EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA! – ANKIETYZACJA DO PROGRAMU OGRANICZANIA NISKIEJ EMISJI DLA GMINY KUŹNIA RACIBORSKA

Szanowni Mieszkańcy!

Informujemy, że w Gminie Kuźnia Raciborska rozpoczyna się inwentaryzacja źródeł ciepła w formie ankiety on-line. Ankieta tworzona jest na potrzeby opracowania „Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Kuźnia Raciborska na lata 2021-2023”, w związku z tym niezbędna jest szczegółowa informacja od Mieszkańców o potrzebach inwestycyjnych w zakresie wymiany kotłów.

Zachęcamy naszych Mieszkańców do wypełnienia ankiety on-line, a w przypadku braku takiej możliwości można ankietę pobrać – link (ankieta.doc / ankieta pdf ) i wydrukować, wypełnioną wysłać na adres e-mail: nikol.kawalec@umkuznia.pl lub dostarczyć do tut. Urzędu Miejskiego. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego i podania wszystkich danych do ankiety pracownikowi Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa – numer telefonu +48 502 622 138. Ostatecznie możliwe jest również wypełnienie ankiety w tut. Urzędzie Miejskim, w godzinach pracy Urzędu. Zachęcamy i prosimy rodzinę lub sąsiadów o pomoc starszym osobom nie posiadającym dostępu do komputera i drukarki, w zakresie wypełnienia ankiety (prośba podyktowana jest okolicznościami panującej pandemii).

Bardzo prosimy o rozpowszechnianie informacji o ankietyzacji wśród najbliższych i sąsiadów, wyniki inwentaryzacji zdecydowanie przyczynią się do określenia właściwych potrzeb i właściwej reakcji ze strony samorządu. Osoby, które złożą ankietę inwentaryzacyjną zostaną ujęte w bazie danych, a możliwość kontaktu, w sytuacji uruchomienia dofinansowania na wymianę źródła ciepła, będzie zdecydowanie łatwiejsza i szybsza. Zachęcamy!

W sytuacji nieruchomości, z których właściciele lub zarządcy nie złożą ankiety, aby uzyskać pełne dane, zostaną uruchomione dodatkowe działania ze strony Urzędu Miejskiego celem przeprowadzenia inwentaryzacji źródeł ciepła.

Wersja papierowa ankiety znajduje się na parterze Urzędu oraz w pokoju nr 16 na II piętrze.  

Link do ankiety znajduje się poniżej.

https://forms.gle/9eD6GHTuTmenPMWB7

 

Termin przesyłania ankiet to 15 kwietnia 2021r.!

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikami Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa tel.  32/419-14-17 wew. 131, wew. 107, e-mail: nikol.kawalec@umkuznia.pl

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska