EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Koperta Życia w Gminie Kuźnia Raciborska

Na wniosek Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kuźni Raciborskiej Burmistrz Miasta Paweł Macha przystąpił do projektu „Koperta Życia”.

Koperta życia to akcja do której przystąpienia zachęcają lekarze i pracownicy pogotowia ratunkowego. Akcja skierowana jest do osób przewlekle chorych, starszych, samotnych i polega na umieszczeniu w specjalnie przygotowanych kopertach najważniejszych informacji o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, alergiach na leki, kontaktach do najbliższych, danych osobowych, w tym nr pesel. Pakiet z takimi informacjami powinien być przechowywany w lodówce, czyli miejscu, które jest prawie w każdym domu i zarazem jest łatwo dostępne.

Koperty przekazane zostaną na Sesji Rady Miejskiej 23 marca 2017 roku sołtysom ,przedstawicielom Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz do Ośrodków Zdrowia w Kuźni Raciborskie, Rudach i Turzu.

 

{gallery}2017/koperta{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska