EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

„Kraina Górnej Odry” z Polską Marką Turystyczną

W dniu 27 lutego w Hotelu Arche w Warszawie  kolejnym Laureatom przyznano tytuł Polska Marka Turystyczna. To prestiżowe wyróżnienie, którego inicjatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki realizowane jest wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną. Marką uhonorowana została także „Kraina Górnej Odry” Marka Kraina Górnej Odry to jedno z tych miejsc, które zachwycają swoją różnorodnością przyrody, bogatą historią i kulturalnym dziedzictwem. Położona jest w województwie śląskim, na granicy z Republiką Czeską i województwem opolskim. Ta malownicza kraina oferuje wiele przyciągających turystów atrakcji.

Udział w projekcie stwarza wiele możliwości rozwoju i promocji. Ze strony Polskiej Organizacji Turystycznej Laureaci włączani są w działania promocyjne prowadzone na rynku krajowym, w tym na dedykowanych profilach Polskich Marek Turystycznych oraz mediów społecznościowych prowadzonych przez POT, mogą również skorzystać z przeznaczonych dla nich szkoleń i warsztatów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym w budowanie tej marki i cieszymy się, że jesteśmy jej częścią. Wszystkich mieszkańców naszej gminy zachęcamy do odkrywania bogactwa i uroków „Krainy Górnej Odry”.

Zdjęcie i tekst za Polską Organizacją Turystyczną

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska