EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

LKS Buk Rudy z brązowym certyfikatem PZPN

694 szkółki piłkarskie otrzymały Certyfikaty PZPN na jednym z trzech poziomów: złotym, srebrnym lub brązowym. Wśród nich, jako jedyny klub z Podokręgu Racibórz znalazł się LKS Buk Rudy.

 

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

 

– Jesteśmy jedynym klubem z Podokręgu Racibórz, który otrzymał Certyfikat Szkółki Piłkarskiej od PZPN. Dziękujemy wszystkim trenerom, rodzicom i dzieciom za ogromne zaangażowanie podczas tworzenia naszego zgłoszenia. Dzięki Wam nasz klub może pochwalić się czymś naprawdę wyjątkowym, z czego jesteśmy bardzo dumni! – napisali na swym fanpage na portalu FB działacze rudzkiego Buku.

 

Listę podmiotów, które otrzymały brązowy Certyfikat PZPN znajdziesz TUTAJ.

 

źródło: www.naszraciborz.pl

 

fot. FB LKS Buk Rudy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska