EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Ogrzewanie, fotowoltaika, finansowanie – odwiedź punkt konsultacyjny

Ogrzewanie, fotowoltaika, finansowanie – odwiedź punkt konsultacyjny

Pomimo iż sezon grzewczy dobiega końca, temat niskiej emisji i smogu nie może zostać zepchnięty na drugi plan. Fatalna jakość powietrza w naszym regionie to poważny problem, który sam się nie rozwiąże. Dlatego wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego, przystępują do kolejnej edycji projektu „Gmina z (dobrą) energią 2”.

 

Punkt konsultacyjny

Wszystkich zainteresowanych wymianą ogrzewania lub montażem fotowoltaiki zapraszamy do bezpłatnego punktu konsultacyjnego. Z pomocą specjalistów, na miejscu będzie można między innymi przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta w kwestii ogrzewania, a także zapoznać się z informacjami na temat programu „Czyste powietrze”. Konsultacje na terenie Miasta Kuźnia Raciborska będą prowadzone 9 maja w Urzędzie Miejskim w godzinach od 12.00 do 17.00.

Działanie jest elementem projektu „Gmina z dobrą energią 2” realizowanego przez wszystkie gminy Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Szczegóły na stronie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim oraz bezpośrednio pod nr telefonu: 732 888 349.

 

strona www

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top