EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Podziękowania za przygotowanie książki „Kuźnia Raciborska – przeszłość i teraźniejszość”

 

Z końcem roku 2020 została wydana książka „Kuźnia Raciborska – przeszłość i teraźniejszość”.  Inicjatorem wydania tej publikacji było Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej koło w Kuźni Raciborskiej, które do współpracy zaprosiło również osoby niezwiązane z TMZR. Autorzy publikacji to: Barbara Czyszczoń, Marcin Gałuszka-Biernacki, Jan Kluska, Michalina Kowol, Bartosz Kozina, Arkadiusz Mróz, Rita Serafin, Grzegorz Wawoczny, Halina Wyjadłowska.

Za bezpłatne przygotowanie materiałów do książki serdecznie dziękujemy wszystkim autorom, współautorom, osobom które poświęciły swój wolny czas na zebranie materiałów, zdjęć i dokumentów. Dzięki dobrej woli i pełnemu zaangażowaniu wszystkich tych osób powstała piękna publikacja, która jest sentymentalną podróżą w przeszłość i skarbnicą wiedzy dla naszych mieszkańców.

W imieniu naszych mieszkańców życzymy dalszych sukcesów, satysfakcji z wykonanej pracy oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska