EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Rozpoczęły się prace budowy kanalizacji w części centralno-zachodniej i na ul. Piaskowej w Kuźni Raciborskiej

„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kuźnia Raciborska część centralno-zachodnia wraz z ul. Piaskową” to nazwa zadania inwestycyjnego, które niebawem rozpocznie się na terenie miasta. Inwestorem jest Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, a wykonawcą firma „Telnow”.

 

Zarząd Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Kuźni Raciborskiej informuje, że w ramach rozstrzygniętego postępowania przetargowego na zadanie inwestycyjne pn: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kuźnia Raciborska część centralno-zachodnia wraz z ul. Piaskową” została z dniem 11 maja 2017 r. podpisana umowa z wybranym wykonawcą tj: Panem Dariuszem Nowakiem, przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą: „Telnow Nowak Dariusz” z/s 47-420 Kuźnia Raciborska ul. Czarnieckiego 1.

 

Mając na uwadze minimalizację uciążliwości zaplanowanych prac, okres wakacyjny oraz dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej informujemy, że prace na terenie szkoły przy ul. Piaskowej oraz w ciągu tej ulicy rozpoczęły się pod koniec lipca 2017 r.

 

Termin zakończenia prac na tym odcinku zaplanowano przed końcem wakacji.

W związku z tym, że prowadzonym pracom będą towarzyszyły głębokie wykopy, ruch ciężkiego sprzętu, nierzadko w miejscach, gdzie normalnie nie miałyby wjazdu, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie prowadzonych prac i stosowanie się do oznakowań placu budowy.

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z prowadzoną inwestycją.

 

Z poważaniem

 

Prezes Zarządu

Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji

w Kuźni Raciborskiej

Marian Kostka

 

 

źródło: www.tylkokuznia.info

 

{gallery}2017/kanalizacja_piaskowa{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska