EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Spotkanie dla podmiotów niepublicznych dotyczące zasad rozliczania zadań publicznych w świetle Regulaminu Konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2015-2016r.

W związku z realizacją Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach wspólnie z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zaprasza przedstawicieli podmiotów niepublicznych z województwa śląskiego, na spotkanie z ekspertami z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, obejmujące swoim zakresem problematykę zasad rozliczenia dotacji i sprawozdań z realizacji zadań publicznych dofinansowanych ze środków Programu FIO 2016.

Miejsce spotkania : Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, ul. Jagiellońska 25, Sala Sejmu Śląskiego

 

Termin: 30 listopada 2016 r.

Czas trwania: godz. 10.00-13.00

Prosimy o przysyłanie zgłoszeń do 25 listopada 2016r. na adres e-mail: kuczynskab@katowice.uw.gov.pl

 

Uwaga! Wysłane zgłoszenie nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na spotkanie. Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane otrzymają informację do 28 listopada 2016 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

FORMULARZ REJSTRACYJNY

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska