EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Srebrna odznaka honorowa za zasługi dla województwa śląskiego dla Jarosława Łuszcza

 

14 grudnia 2016 roku w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu odbyła się konferencja podsumowująca 10 lat Szlaku Zabytków Techniki.

W trakcie spotkania zaprezentowano historię powstawania Szlaku Zabytków Techniki, jego osiągnięcia, a także kolejne wyzwania, które przed nim stoją. Wśród najistotniejszych szans rozwojowych wymieniano nie tylko kwestie związane z poszerzeniem oferty obiektów czy rozwijaniem współpracy z wojewódzkimi samorządowymi instytucjami kultury, ale też możliwość pozyskania środków na renowację obiektów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Jednym z elementów konferencji było wręczenie złotych i srebrnych honorowych odznak dla zasłużonych dla województwa śląskiego.

Wśród osób, które otrzymały te wyróżnienie znalazł się Naczelnik Zabytkowej Stacji Kolei Wąskotorowej w Rudach pan Jarosław Łuszcz. Gratulujemy !

fot. BP Tomasz Żak

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska