EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Teatr SENIORALNE FORTE z programem dla dzieci pt. „NAJPIĘKNIEJSZY UŚMIECH DZIECKA”

Dzień Dziecka w Kuźni Kultury nie kończy się 1 czerwca…

Dziś wciąż świętowaliśmy, tym razem na deskach Kuźni Kultury prezentując specjalny program dla dzieci pt. „NAJPIĘKNIEJSZY UŚMIECH DZIECKA”.

Magiczny spektakl w wykonaniu Teatru SENIORALNE FORTE wyczarował uśmiech na twarzach dzieci i zachwycił wszystkich uczestników, nie tylko tych najmłodszych… 

Grupa teatralna była niezwykle wzruszona odbiorem przedstawienia, gdy w trakcie najmłodsi również brali udział bawiąc się, tańcząc przed sceną i recytując wszystkim znane wiersze J. Brzechwy i J. Tuwima, którzy są poczytnymi pisarzami i poetami, a ich teksty są bardzo chętnie słuchane i wprowadzają w dobry humor najmłodsze pokolenie.

 Gra artystów w tak pięknych strojach dopasowanych do specjalnie przygotowanej scenografii odmłodziła aktorów o co najmniej 20 lat.

Z całego serca dziękujemy występującym oraz Pani Teresie Okaj za przygotowanie scenariusza i scenografii oraz Panu Łukaszowi J. Porwoł za oprawę muzyczną.

{gallery}2021//teatr_dzien_dziecka{/gallery}

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska