EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

To już pewne! 6 marca (najbliższy piątek) o godzinie 20:30 Gmina Kuźnia Raciborska będzie partnerem społecznym meczu PKO Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Cracovia

Trwa dopinanie ostatnich szczegółów przed meczem 26 kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze – Cracovia (Stadion im. Ernesta Pohla w Zabrzu, 6 marca 2020 r. godz. 20:30). Dla Gminy Kuźnia Raciborska ten mecz ma szczególne znaczenie – objęcie funkcji partnera społecznego meczu.

13 młodych mieszkańców naszej Gminy w wieku od 7 do 13 lat wyjdzie w eskorcie dziecięcej wraz z piłkarzami Górnika Zabrze i sędziami meczu. Reklama Gminy pojawi się na stronie internetowej Klubu, w Strefie Biznesu oraz na banerach reklamowych LED wokół płyty boiska.

Wszyscy mieszkańcy Gminy, za okazaniem dokumentu tożsamości (dowód osobisty wystawiony przez Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska lub inny dokument tożsamości potwierdzający zamieszkiwanie na terenie Gminy) będą mogli zakupić stacjonarnie bilety z rabatem 20%. 

Aktualny cennik biletów na mecz (od podanych cen należy odjąć 20%):

Trybuna wschodnia: bilet normalny 30,00 zł / bilet ulgowy 20,00 zł

Trybuna północna, południowa, narożniki: bilet normalny 20,00 zł / bilet ulgowy 15,00 zł

Sektor rodzinny: bilet normalny 20,00 zł / bilet ulgowy 5,00 zł

Więcej szczegółów dotyczących miejsc można wyszukać na stronie https://www.gornikzabrze.pl/

 

Osoby, które nie mają możliwości wyjazdu na stadion, będą mogły oglądać transmisję meczu w programie Canal+ Sport od godziny 20:25.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top