EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

VI Spartakiada Przedszkolaków

14 czerwca br. na boisku wielofunkcyjnym ORLIK przy Szkole Podstawowej im. Jana Wawrzynka i Gimnazjum w Kuźni Raciborskiej po raz szósty odbyła się Spartakiada Przedszkolaków zorganizowana przez Przedszkole Nr 2 w Kuźni Raciborskiej. W zawodach udział wzięło 77 przedszkolaków z Przedszkola Nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu, Przedszkola Nr 2 w Kuźni Raciborskiej oraz Przedszkola z Rud.

Zespoły rywalizowały w różnych konkurencjach zręcznościowo-szybkościowych i sztafetach, a także rozegrały mecze piłki nożnej.
Rywalizacja była bardzo wyrównana, dzieci walczyły z wielką ambicją i w nagrodę za sportową walkę wszystkie przedszkola otrzymały puchary za pierwsze miejsce, zaś przedszkolaki złote medale. Za uczciwą rywalizację podczas Spartakiady przedstawiciele Referatu Edukacji, Sportu i Promocji w imieniu Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska Rity Serafin wręczyli nagrody dla przedszkolaków.

{gallery}spartakiada_2013{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska